خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حسن عباسی از تودیع وثیقه خودداری کرد/ دادسرای نظامی ارتش وارد شد

   

   

      
     
     
   


   

   

   

  دادستان نظامی تهران از ورود این مرجع قضایی به موضوع فیلم منتشره شده حاوی مطالبی درباره ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

   

   

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، غلامعباس ترکی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در این فیلم، سخنان ناروایی درباره ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح شده بود، متعاقب شکایات واصله از برخی مقامات و مراجع رسمی از جمله ارتش، دادسرای نظامی تهران بر اساس وظایف قانونی خود و به منظور جلوگیری از خدشه وارد آمدن به وحدت و جایگاه نیروهای مسلح، حسن عباسی را به عنوان متهم احضار و طی دو جلسه از وی تحقیق به عمل آمده است.

   

  وی افزود: نهایتاً با توجه به شواهد و قرائن موجود، درباره وی به اتهام نشر اکاذیب و فراهم کردن جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح، با توجه سوابق قبلی، قرار وثیقه صادر اما به دلیل خودداری نامبرده از تودیع وثیقه، وی روانه بازداشتگاه شد.

   

  دادستان نظامی تهران وحدت موجود بین نیروهای مسلّح را از مظاهر اقتدار ملی برشمرد و افزود: اقتدار نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، موجب شده که کشور ما به جزیره ثبات و امن در منطقه تبدیل شود.

   

  وی در پایان تأکید کرد: همه نیروهای مسلح با هماهنگی کامل، با قدرت از ملت و کشور حفاظت و حراست می کنند لذا هرگونه بیان نسنجیده که شائبه هایی بوجود آورد اقدامی ضد امنیت ملی محسوب شده و سازمان قضایی نیروهای مسلح در حیطه وظایف خود با آن برخورد قانونی می‌کند.

   

   

   

   

   


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نیروهای ,مسلح ,توجه ,تهران ,نظامی ,نیروهای مسلح ,نظامی تهران ,نیروهای مسلح، ,اسلامی ایران ,ارتش جمهوری ,جمهوری اسلامی ایران ,ارتش جمهوری اسلامی ,دادستان نظامی تهران ,
  حسن عباسی از تودیع وثیقه خودداری کرد/ دادسرای نظامی ارتش وارد شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده